Služby

Služby

Nabízíme provedení jak jednorázového, tak i pravidelného úklidu. Našich služeb mohou využít domácnosti i firmy. Pro průmyslové podniky, administrativní budovy,
komerční prostory, pro společenství vlastníků bytů zajišťujeme úklidové práce, ale také drobný servis, opravy a údržbu.

 

Domácnosti a firmy

Pro domácnosti zajišťujeme kompletní úklid bytů, který zahrnuje vytírání podlah, luxování koberců, stírání prachu, mytí koupelen, wc, mytí oken, čištění dveří, nábytku včetně skleněných ploch, lustrů, vypínačů, výměna ložního povlečení, mytí bytových doplňků jako je keramika, skleněné vázy a jiná dekorace. Vše dle přání klienta. Úklidové práce provádíme také v kancelářích, ordinacích, čekárnách nebo v různých komerčních prostorách.

 

Úklid v bytových domech

Majitelům bytových a činžovních domů nebo společenstvím vlastníků bytů nabízíme kompletní a pravidelný úklid společných prostor na základě krátkodobé i dlouhodobé smlouvy. V rámci takového úklidu provádíme zametání, vytírání schodišť a chodeb včetně sklepních prostor a sušáren. Dále nabízíme mytí výtahových kabin včetně čištění zrcadel a stěn v kabině, stírání prachu z parapetů chodbových oken, z poštovních schránek. Součástí námi prováděných úklidových prací je rovněž očista rohoží a škrabáku, úklid prostor u popelnicových nádob, ometání pavučin, stírání prachu ze zábradlí, hydrantu. Zajišťujeme úklid kolem domu. V zimě je samozřejmostí úklid sněhu a udržování schůdnosti přístupového chodníku do domu.