Jsme profesionálové v úklidu bytových domů, strojového čištení a dalších úklidových služeb

Hledáte spolehlivou a kvalitní úklidovou firmu?

Máme řešení! Tohoto úkolu se s radostí chopíme.

Napište nám a udělejte první krok k zahájení dlouhodobé spolupráce.

Naše práceNezávazná poptávka
Hlavní stránka

Profesionální úklid & diskrétnost

Jsme rodinná úklidová firma působící v Brně a jeho nejbližším okolí.

Umožníme Vám  znovu se cítit jako doma. Od roku 2015 pomáháme našim klientům udržovat jejich prostory čisté a příjemné. Naše služby jsou zaměřeny na úklid bytových domůúklid firemúklid kanceláří a dalších komerčních prostor. Nabízíme unikátní strojové čištění podlahmytí a čištění velkých ploch jako jsou parkovací stání a haly. Zbavíme Vás i té nejodolnější špíny. A to není všechno – mytí okenmytí výloh nebo dokonalé vyčištění sedačky či koberce je náš denní chléb. V zimním období nabízíme odklízení sněhu z chodníků a udržování  schůdnosti. U nás si můžete být jisti, že Vaše prostory budou vypadat skvěle!

je rok, kdy to všechno začalo. Od té doby uplynulo hodně let a postupně jsme načerpali obrovské množství zkušeností.

právě tolik m2 ročně uklidíme.

Z

Proč zvolit naši úklidovou firmu?

 • jsme rodinná úklidová firma, která profesionálně přistupuje ke každému zákazníkovi,
 • používáme nejmodernější technologie a efektivnější postupy pro dosažení nejlepších výsledků úklidu,
 • poskytujeme bezplatnou konzultaci s našimi odbornými poradci, abyste mohli zvolit nejvhodnější služby pro Vaše potřeby úklidu,
 • nabízíme profesionální a kvalitní služby úklidu,
 • naši pracovníci jsou zkušení, spolehliví a  kvalifikovaní.
Hlavní stránka

Reference

Pan Radek, člen výboru SVJ Brno- Bystrc.

Firma GaRiK provádí úklid společných prostor v našem SVJ. Jedná se o tři bytové domy, celkem 45 bytových jednotek. Úklid probíhá 2x týdně, dále úklid v garážích a v zimě zajišťuje úklid sněhu. Úklid je vždy proveden přesně dle domluveného harmonogramu ve velmi vysoké kvalitě. Pokud opakovaně řešíte problémy s úklidem ve Vašem domě, mohu firmu GaRiK doporučit pro její spolehlivost a profesionalitu.

Paní Lenka, členka výboru SVJ Brno- Komín.

Měli jsme s předchozí úklidovou firmou věčné problémy. Tak jsme ji vyměnili a nelitujeme. Firmu Garik.cz mohu doporučit. Děkuji.

Paní Jana, členka výboru SVJ Brno- Bystrc.

Za poslední 2 roky jsme vyměnili už 3 firmy. Připadne mi, že je to jediná firma, co opravdu ví co dělá. V našem SVJ uklízí bytovku a byli jsme překvapeni vstřícností a kvalitou služeb. Jsem spokojena se služby co nabízí firma GaRiK.

Pan Lubomír, předseda výboru SVJ Brno- Královo Pole.

„Asi 2 roky u nás pravidelně uklízí bytový dům a jsme velice spokojeni s vysokou kvalitou.“

Paní Chrisula, majitelka bytu Brno- Bystrc.

„Nechala jsem si vyčistit sedačku a koberce rodinnou firmou, která si zakládá na precizní práci. Tak, jak se s tím pán “mazlil”, jsem neviděla nikoho pracovat a to jsem jich už pár zkusila. Jako bonus vnímám, že jsou z Bystrce jako já

Úklid bytových domů

Potřebujete pomoc s úklidem Vašeho bytového domu? Už Vás nebaví trávit čas úklidem a raději byste se věnovali něčemu zábavnějšímu? Řešení je tu! Obraťte se na profesionály z brněnské úklidové firmy Garik.cz, kteří mají bohaté zkušenosti s úklidem bytových domů. Ušetřete si čas a starosti a nechte si od nás poskytnout kvalitní a spolehlivé úklidové služby. Stačí si nezávazně nacenit službu „Úklid bytových domů Brno“ a uvidíte, jakou radost Vám to přinese!

Modelový příklad úklidového plánu bytového domu

 

 • zametení a vytírání schodišť a chodeb,
 • zametení a vytírání sklepů a sušáren,
 • mytí výtahových kabin včetně čištění zrcadel a stěn kabiny,
 • stírání prachu z parapetů  chodbových oken,
 • stírání prachu z hydrantů a zábradlí,
 • očista schránek,
 • očista rohoží a škrabáku,
 • ometení pavučin,
 • úklid kolem popelnic,
 • úklid kolem domu,
 • v zimním období provádíme úklid sněhu před domem.
uklid bytovych domu
uklid bytovych domu

Strojové mytí všech typů podlah

Čištění podlah je dlouhý a namáhavý proces, který vyžaduje spoustu času a úsilí. Mytí a čištění podlah je náročné, zvlášť pokud máte velké prostory nebo hodně znečištěnou podlahu. Strojové mytí je jednou z nejdůležitějších činností, které mohou udržet Vaše podlahy v dobrém stavu. Ať už máte dlažbu, linoleum nebo litý beton, strojové mytí a čištění je nezbytným krokem pro udržení Vašich podlah ve skvělém stavu.

Stojove mytí

Strojové mytí a čištění provádíme pro:

 • SVJ a bytová družstva – hloubkové čištění a mytí podlah společných prostor bytových domů,
 • SVJ a bytová družstva –  hloubkové mytí a čištění garáží a parkovacích stání pro automobily,
 • komerční subjekty – hloubkové čištění a mytí podlah v halách a kancelářích,
 • nekomerční subjekty – hloubkové mytí a čištění podlah.

Modelový příklad strojového mytí garáží

 • ometení pavučin a prachu,
 • zametení podlahy,
 • mytí vjezdových vrat,
 • mytí podlah profesionálním mycím strojem.
strojove myti podlah
strojove myti podlah

Úklid sněhu

Pro stálé i nové zákazníky máme službu „Zimní údržba chodníků“. Je tu, aby Vám pomohla udržet Vaše chodníky bezpečné a schůdné po celou zimu. Naši profesionální pracovníci jsou vybaveni nejmodernějšími technologiemi a nástroji, aby Vám poskytli nejlepší službu hrnutí sněhu. S našimi službami si můžete být jisti, že Vaše chodníky budou bezpečné a schůdné po celou zimu.

hrnutí sněhu

Hrnutí sněhu provádíme

 • pro SVJ a bytová družstva,
 • pro komerční subjekty,
 • pro nekomerční subjekty,
 • v lokalitách Brno- Bytrc, Brno- Žebětín, Brno- Kníničky, Brno-Kohoutovice, Brno- Komín, Brno- Žabovřesky.
uklid snehu
uklid snehu

Mytí oken a výloh

Mytí oken a výloh je důležitou součástí údržby domu. Čistá okna a výlohy nejen zlepšují vzhled domu, ale také zvyšují množství světla, které do domu proniká. Čistá okna a výlohy také pomáhají udržovat teplo uvnitř domu, což může pomoci snížit náklady na energii. Na mytí oken a výloh je tu náš profesionální tým, aby Vám pomohl udržet Vaše okna a výlohy čisté a lesklé. Naše služby jsou k dispozici pro domácnosti i firmy. Naši odborníci jsou zkušení, profesionální a spolehliví. Využijte našich služeb, abyste měli jistotu, že Vaše okna a výlohy budou vypadat skvěle.

myti oken

Mytí oken provádíme pro:

 • SVJ a bytová družstva – myjeme okna pravidelně či jednorázově,
 •  komerční subjekty – myjeme okna pravidelně či jednorázově,
 • nekomerční subjekty – myjeme okna pravidelně či jednorázově,
 • domácnosti – myjeme okna pravidelně či jednorázově.
myti oken

Úklid firem a kanceláří

Na základě dlouhodobých smluv zajišťujeme pro firmy, ordinace a další subjekty důsledný a kvalitní  úklid kanceláří, provozoven, ordinací a dalších nebytových prostor. Po prohlídce Vaší provozovny technikem úklidu sestavíme individuální doporučovaný postup úklidových prací. Četnost a rozsah úklidu přizpůsobíme potřebám provozu, Vašim požadavkům a také finančním možnostem. Kompletní každodenní úklid kancelářských prostor Vám zajistí čisté a příjemné pracovní prostředí, ve kterém se Vám bude lépe pracovat. Máme k dispozici kvalifikované, prověřené a zkušené pracovníky, kteří svou práci odvádí zodpovědně a kvalitně. Po odchodu našich uklízeček se Vám bude blýskat podlaha a i nádobí bude jako nové.

Modelový příklad úklidového plánu kanceláří

 • vyprázdnění odpadkových košů, doplnění hygienických sáčků,
 • třídění a vynášení odpadu,
 • setření prachu z nábytku, zařízení i parapetů,
 • kompletní odstranění ohmatů ze všech dveří,
 • vysávání koberců a vytírání podlahy,
 • mytí a uklízení nádobí,
 • umytí a vyleštění kuchyňského dřezu, kuchyňské linky a otření elektrospotřebičů.
uklid kanceláří

Čištění sedacích souprav, koberců a čalouněného nábytku

Čištění koberců, matrací a sedacích souprav extrakční metodou

Čistíme koberce i čalounění extrakční metodou. Jde o metodu, kdy po důkladném vysátí speciálním extrakčním přístrojem, je do koberce či jiného čištěného materiálu pod tlakem vpraven hluboko do vlákna čistící roztok, který rozpouští i velmi staré nečistoty a následně je tato nečistota vysáta zpět do nádoby čističe. Tudíž nevzniká efekt, kdy rozmočená špína zůstává i nadále v čištěném materiálu.

Čistící roztok je tvořen přesně daným množstvím čistícího prostředku přímo určeného pro extrakční čištění. Čistící činidlo je vždy voleno s ohledem na daný druh materiálu, který má být vyčištěn, aby nedocházelo k jeho poškození. Čistící látka je biologicky odbouratelná, není zdraví škodlivá, nemá zesvětlující ani bělící účinek.

Extrakční čištění provádíme pomocí extrakčního přístroje s přesně tvarovanou hubicí, která umožňuje to nejlepší vyčištění při různém sklonu hlavice, bez rizika poškození vlasu čištěného materiálu. Tímto čištěním se odstraní prach, alergeny, hluboké skvrny, mastné fleky i pachy cigaretového kouře či domácích mazlíčků. Naopak dochází k oživení barev a provonění čištěného materiálu.

Velký význam má extrakční čištění u matrací a sedacích souprav. Zejména matrace, polštáře či sedací soupravy jsou místa, kde se hojně vyskytují roztoči. Alergeny, které negativně působí na lidské zdraví, jsou zejména výkaly roztočů a výtrusy plísní. Extrakčním čištěním dochází k odstranění roztočů i zárodků plísní, tudíž čistící efekt je mnohonásobně vyšší oproti klasickému suchému vysávání. Tím dochází i k ochraně zdraví zejména u alergiků či astmatiků.

Pokud chcete udržet svou kancelář či domácnost hygienicky čistou, je vhodné extrakční čištění provádět několikrát do roka. Samozřejmě záleží na míře znečištění a namáhání daného prostoru a materiálu. Pokud v domácnosti žijí děti, alergici, astmatici či domácí mazlíčci, je vhodné provádět extrakční čištění 3x ročně. Stejně tak tomu je na místech, kde se pohybuje více lidí – např. ve firmách, kinech, kulturních centrech, školkách, družinách apod. Je vhodné provádět extrakční čištění koberců či jiných ploch minimálně 3x ročně. V běžných domácnostech bez alergiků či zvířátek je dostačující čištění 1x ročně.

Proč pravidelně čistit sedací soupravu?

 

 • prodloužíte životnost sedací soupravy,
 • zbavíte se roztočů,
 • zbavíte se zárodků plísní,
 • odstraníte nečistoty a mastnotu,
 • zbavíte se nežádoucího pachu ze sedačky,
 • sedačka bude vypadat stále jako nová.
cisteni sedacek
Napište nám a udělejte první krok k zahájení dlouhodobé spolupráce

5 + 6 =

Kontakt

Fakturační údaje

Garik.cz s.r.o.

Hvozdecká 1378/10

Brno- Bystrc

IČ: 067 32 691

DIČ: CZ067 32 691

Vítězslav Kopeček

Hvozdecká 1378/10

Brno- Bystrc

IČ: 037 09 078

DIČ: neplátce DPH

Lenka Kopečková

Hvozdecká 1378/10

Brno- Bystrc

IČ: 054 14 181

DIČ: neplátce DPH